В Умані виявили 3 нелегальні автівки

Дата: 29-03-2017, 10:41

В Умані виявили 3 нелегальні автівки
27 березня працівники відділу безпеки руху спільно з працівниками батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Черкаській області провели відпрацювання території обслуговування Уманського відділення поліції, під час якого виявлено три підозрілі автівки. Всі вказані факти зафіксовано. Робота по даному напрямку продовжується і надалі. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

По вулиці Шевченка за порушення Правил дорожнього руху зупинили автомобіль «MERCEDES-ML320». За кермом автівки перебував 43-річний місцевий житель. Під час звірки ідентифікаційних номерів агрегатів по автоматизованих базах даних було встановлено, що номер кузова автомобіля вварено кустарним шляхом, він код не відповідає записам в електронній базі. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 290 (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України.

Того ж дня в Умані по вулиці Тищика за порушення ПДР зупинили «MERCEDES-E240» під керуванням 39-річного місцевого жителя. При перевірці документів на транспортний засіб, звірці ідентифікаційних номерів агрегатів по автоматизованих базах даних, було встановлено, що свідоцтво про реєстрацію має явні ознаки підробки, номер кузова автомобіля не відповідає записам в електронній базі та даний автомобіль перебуває на території України з порушенням митного законодавства. Також відкрито кримінальне провадження за статтею 290 (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України.

Ще один автомобіль марки «MERCEDES-E300», за кермом якого був 31-річний уманчанин, зупинили за порушення правил дорожнього руху. З’ясувалося, що свідоцтво про реєстрацію має ознаки підробки, номер кузова автомобіля вварено кустарним шляхом, деталі авто не відповідають записам в електронній базі поліції. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

За всіма трьома фактами на місця подій були викликані слідчо-оперативні групи Уманського відділення поліції. Транспортні засоби затримано та доставлено до відділів поліції. Проводяться слідчі дії.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода