35 тисяч черкаських освітян повністю вакцинувалися від коронавірусу

35 тисяч черкаських освітян повністю вакцинувалися від коронавірусу

Відсоток вакцинованих працівників освіти в області сягає нині 96,4%. Двома дозами вакцинували вже майже 35 тисяч працівників. Про це повідомила на брифінгу заступниця голови ОДА Лариса Кошова. Повідомляють у пресслужбі Черкаської ОДА.

 

Вона зазначила:

– Загалом вакцинованих освітян на Черкащині 96,4%, у закладах загальної середньої освіти – 96,5%. При цьому відсторонили від роботи в закладах освіти як таких, що невакциновані жодною дозою від COVID-19 597 працівників, зокрема 347 педагогічних працівників.

 

Лариса Кошова також повідомила в цілому про систему роботи закладів дошкільної, загальної середньої освіти та вищої.

Так, із 493 закладів загальної середньої  у звичайному режимі працює 448 шкіл, зокрема в 43 школах лише навчаються учні 1−4 класів. В аналогічному режимі працюють спеціальні заклади освіти, а це 11 шкіл-інтернатів. Загалом же на дистанційній формі навчання з 1 до 11 класу перебуває 45 закладів. У тому числі 12 шкіл, які не досягли стовідсоткової вакцинації робітників, перейшли на дистанційну форму. Через коронавірусну хворобу на дистанційці 5 закладів. Решта – з інших причин.

 

Натепер у звичному режимі працює 570 з 590 закладів дошкільної освіти. 20 – дистанційно у зв’язку з ковідом, ГРВІ, ремонтом систем опалення.

Водночас  із 8 закладів вищої освіти 7 – на дистанційній формі, а Черкаський інститут пожежної безпеки – очно.. Щодо закладів фахової перед вищої освіти: із 21 на дистанційній – 18.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x