Черкаські велосипедисти вибороли нагороди Кубка України

Кубок України з велосипедного спорту відбувся 19–21 листопада в Миколаєві. Спортсмени змагалися в індивідуальній груповій гонці та кросі. Про це повідомили в пресслужбі відділення НОК України в Черкаській області.

За медалі боролися учасники з 8 областей. Черкащину представляли 9 спортсменів, які здобули низку нагород. Так, Ганна Позднякова стала чемпіонкою серед дівчат в індивідуальній груповій гонці. Срібло в парній естафеті серед чоловіків виборов Костянтин Рибарук. Ростислав Царан та Андрій Підкуйко посіли третє місце.

Окрім цього, Єлизавета-Софія Зубкова та Іванна Трипутень здобули бронзові медалі серед жінок. Ганна Позднякова та Софія Запорожець стали переможницями в парній естафеті серед дівчат. За підсумком всіх етапів Кубка України Костянтин Рибарук завершив змагання на другому місці, Віталій Новаковський посів третє.