Із роботою першого інноваційного парку в Україні познайомилися слухачі курсів проєкту «Норвегія−Україна»

Із роботою першого інноваційного парку в Україні познайомилися слухачі курсів проєкту «Норвегія−Україна»

Нещодавно слухачі курсів «Основи підприємництва: відкриття власної справи» проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему відвідали UNIT. City. Протягом екскурсії оглянули всю територію: побачили ucode IT academy, в якій навчаються майбутні програмісти. Її жартома називають «маковим полем» чи «яблуневим садом» − настільки багато там комп’ютерів iMac. Також відвідали 3D-лабораторію, в якій для вас можуть створити будь-який проєкт. Побачили місця, де народжуються та розвиваються стартапи.

 

 

− Завдяки насиченій технікою інфраструктурі для слухачів тут було цікавим все. Окремо варто зазначити, що Unit.City заслуговує повагу за свою екологічність. Вікна тут спеціально зробили великими, щоб витрачати якнайменше електроенергії на освітлення, та й споживання електрики компенсується використанням сонячних батарей, − розповідає координаторка проєкту, кандидатка економічних наук, завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба.

 

UNIT.City − перший інноваційний парк в Україні, один із найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі. Точка входу в Україну для інвесторів, партнерів та нових технологій з усього світу. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій. Інноваційний парк UNIT.City пропонує бізнесу надсучасну інфраструктуру, доступ до знань та експертизи.
Зараз тут:

 

85 компаній-резидентів

200+ подій на рік

800 студентів у IT-школі UNIT Factory

1000 робочих місць

2 бізнес-кампуси та коворкінг Chasopys.UNIT

8 акселераторів

4 лабораторії

2 інвестиційні фонди

 

 

Також учасники дізналися про роботу Academy DTEK. Це відкрита освітня бізнес-платформа, для представників бізнесу, держсектору, громадськості та міжнародних партнерів. Тут впроваджують навчальні партнерські програми з 5-ма світовими бізнес-школами й організаціями: INSEAD, IE Business School, Thunderbird, HRCI, Києво-Могилянською бізнес-школою. У межах партнерських програм в академії навчають представників 17 держустанов (НБУ, Мінфін, Укрпошта, Міненергетики, Мінінфраструктури та ін.). Лише у 2018 році для них провели 72 навчальні заходи.

Фахівці Academy DTEK розробляють і впроваджують найновіші HR-технології на основі аналітики, Big Data, вперше в енергетиці України застосувала VR-тренажер у навчанні робочих спеціальностей.

 

 

Слухачі курсів зацікавилися Школою малого і середнього підприємництва (Школа МСП) – проєктом фонду Василя Хмельницького K.Fund. Він націлений на сприяння розвитку підприємництва в містах України через надання якісних своєчасних знань та ефективних практичних навичок підприємцям із різним рівнем досвіду. Під час навчання слухачі зможуть отримати відповіді на запитання, що їх хвилюють, та отримати професійні консультації фахівців.

Програма навчання в Школі МСП передбачає інтенсивний курс із основних аспектів організації бізнесу та підприємницької діяльності. Після цього впродовж трьох тижнів слухачі працюють над бізнес-планами, отримуючи консультативну підтримку викладачів Школи.

 

 

Програма «Норвегія-Україна» ефективно реалізується в Україні вже протягом 16 років. За цей період її учасниками стали понад 11 тисяч осіб, серед них – більше ніж 1,5 тисячі − це учасники АТО/ООС. Проєкт, який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії, допомагає ветеранам та членам їхніх сімей соціально адаптуватися та здобути освіту для успішного працевлаштування або організації власного бізнесу. Нині проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) реалізується у 25 містах України за різними напрямами.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x