В області надаватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом для дітей із інвалідністю

В області надаватимуть безкоштовну стоматологічну допомогу під наркозом для дітей із інвалідністю

На базі КНП «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка» організовують стоматологічну допомогу під наркозом для дітей із інвалідністю, аби медикаментозно блокувати спонтанну рухливість через спастику та біль у пацієнтів під час лікування. На придбання необхідного обладнання та облаштування робочого місця з обласного бюджету спрямовують 700 тисяч грн.

 

Про це говорили під час зустрічі заступниці очільника області Лариси Кошової з матерями дітей із інвалідністю – активісткамии громадських організацій Черкащини, які опікуються питаннями інклюзії, підтримки та соціалізації дітей із інвалідністю.

– Ми уклали договори на придбання обладнання, – наголосила Лариса Кошова. –  Воно вже навіть частково поставлене. Тобто незабаром таки зможемо надавати стоматологічну допомогу на місці, в обласному центрі, дітям із інвалідністю та людям, які мають інвалідність із дитинства. Утім, придбати обладнання – лише перший крок. Нам необхідне й подальше фінансування, задля належної роботи цієї стоматдопомоги. Про це говоритимемо на обласному рівні з депутатами обласної ради. Якщо говорити лише про державну підтримку, то, за пакетами НСЗУ на наступний рік, пролікований випадок будь-якої складності становить лише 116 грн. Ми всі розуміємо, що цього не достатньо.

 

Звернутися до НЗСУ на себе взяла представниця Урядового Уповноваженого з прав осіб із інвалідністю в Черкаській ОДА Леся Валяєва.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x