Медики мають отримувати гідну заробітну плату

Медики мають отримувати гідну заробітну плату

Питання оплати праці медичних працівників наразі є актуальним та потребує комплексного вирішення таких проблем:

 

1.Незабезпеченість бюджетними коштами фонду оплати праці закладів охорони здоров’я, що унеможливлює підвищення заробітної плати та її диференціації згідно з єдиною тарифною сіткою.

2. «Зрівнялівка» в заробітній платі працівників медичної галузі.

3. Економія бюджетних коштів у закладах охорони здоров’я на виплату зарплати, зокрема шляхом скорочення штату, переведення на роботу на умовах неповного робочого часу, відправлення працівників у відпустки за власний рахунок, скасування доплат та надбавок.

 

Повністю нівельовано підвищення посадових окладів від 15 до 80 % працівникам охорони здоров’я за особливі умови праці.

 

 

Отож, для забезпечення гідної заробітної плати депутати обласної ради звернулися до Прем’єр-міністра, голови Верховної Ради України, народних депутатів з вимогою внести змін до додатку 2 Постанови Кабміну від 30.08.2002 року №1298 щодо встановлення більш високих тарифних розрядів і коефіцієнтів з оплати праці медичних працівників установ, організацій окремих галузей бюджетної сфери – працівників сфери охорони здоров’я та Постанови Кабміну від 20.01.2021 №29 «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» щодо збільшення посадових окладів працівників медичної галузі.

 

Дякую колегам, які підтримали це звернення і розуміють важливість збільшення заробітної плати медичних працівникам, які борються за життя та здоров’я черкащан!

 

Прикро, що фракція партії «Слуга народу» не голосувала за це важливе питання.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x