Науковці ЧНУ отримали Премії Верховної Ради України

Науковці ЧНУ отримали Премії Верховної Ради України

Нещодавно у стінах Верховної Ради України відбулось урочисте вручення Премій Верховної Ради України молодим ученим за 2019 рік.

 

 

Постановою Верховної Ради України від 2 грудня 2020 року №1043-ІХ «Про присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2019 рік» присуджено 30 премій 63-м молодим ученим. Їхні монографії були представлені в стінах Парламенту України.

Нещодавно Голова Парламенту України Руслан Стефанчук вручив премії молодим ученим. Серед лауреатів − науковці ННІ природничих та аграрних наук: Гліб Баришніков та Наталія Карауш-Кармазін.

 

 

Матеріали досліджень, що подавалися на конкурс − це серія наукових праць із об’єднаною тематикою «Моделювання функціональних органічних емітерів та їх застосування в конструкції високоефективних світловипромінюючих діодів», до якої увійшли 37 опублікованих у співавторстві наукових статей, які індексуються в наукометричній базі даних Scopus, 1 монографія та 18 тез доповідей за період 2014–2018 рр.. Вони були присвячені квантово-хімічному моделюванню електронної будови та фізико-хімічних властивостей функціональних органічних емітерів (похідних карбазолу, гетеро циркуленів та металорганічних комплексів Cu(I) і Zn(II) тощо) з їх подальшою апробацією в конструкції високоефективних органічних світловипромінюючих діодів.

 

 

За інформацією пресслужби ЧНУ

Реклама

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x