Як часто потрібно проходити тестування на ВІЛ? (ВІДЕО)

Як часто потрібно проходити тестування на ВІЛ? (ВІДЕО)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають 1 грудня за ініціативи ВООЗ. Започаткований в 1988 році й покликаний підвищити поінформованість щодо ВІЛ/СНІДу. Також однією з функцій є привернення уваги суспільства до порушень прав і свобод людей, які мають ВІЛ-статус.

Лікарка-інфекціоністка Галина Гоменюк у межах відеопроєкту «З лікарем про актуальне» розповіла, де можна пройти тест на ВІЛ, як часто потрібно його проходити та який вид обрати.

Тестування на ВІЛ в Україні є добровільним, безкоштовним, конфіденційним, а за бажанням – анонімним. Ніхто не має права розголошувати статус третім особам. Людина, яка живе з ВІЛ, не буде залучена до лікування примусово за результатами тесту.

Тестування на ВІЛ здійснюється в межах проєкту HealthLink. Він розрахований на широкі верстви населення, щоб виявити максимальну кількість людей, які живуть з ВІЛ.

Інформація, подана у сюжеті, є результатом досліджень автора, який може не мати медичної освіти. Текст не перевіряється фахівцем на предмет точності та об’єктивності. Ця інформація не є керівництвом до дії і має бути використана тільки після консультації з вашим лікарем. “НОВА ДОБА” не закликає застосовувати або поширювати будь-які лікарські засоби, способи лікування чи медичні послуги.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x