В Уманському національному університеті садівництва підписали договір про дуальну освіту з ТОВ «Нібулон»

В Уманському національному університеті садівництва підписали договір про дуальну освіту з ТОВ «Нібулон»

Сучасна система освіти має на меті здійснення підготовки фахівців відповідно до вимог і потреб практиків. І одним з найдієвіших методів досягнення цієї мети є провадження навчального процесу у дуальній формі, поєднуючи університетську освіту з практичним досвідом роботи. Із цією метою Уманським НУС налагоджену співпрацю з провідними підприємствами України.

 

Втілюючи прагнення у життя, 1 грудня між Уманським національним університетом садівництва і Товариством із обмеженою відповідальністю сільськогосподарським підприємством «Нібулон» підписано договір про впровадження дуальної форми освіти для здобувачів спеціальності 181 «Харчові технології».

Відповідно до умов договору, співпраця між навчальним закладом і підприємством передбачає спільну організацію та впровадження елементів дуальної освіти у практичну підготовку студентів, що, безумовно, сприятиме підвищенню якості освіти.

Співпраця у руслі дуальної освіти є цікавою та взаємовигідною як для університету, так і для підприємства. Для навчального закладу це можливість надати студентам не просто уявлення про специфіку їхньої професії, а долучити до безпосередньої практики, сформувати цінні фахові навички ще під час здобуття освіти. У свою чергу, роботодавець отримує перспективу позбутися кадрового голоду за рахунок перспективних, готових професійно розвиватися молодих спеціалістів.

Колектив університету впевнений, що поданий приклад співпраці у форматі дуальної освіти стане поштовхом для роботодавців і висловлює щирі сподівання на подальший розвиток професійних взаємин з ТОВ «Нібулон» у такій же позитивній динаміці.

 

За матеріалами Уманського НУС

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x