В області перевірити, як триває опалювальний сезон у бюджетних установах

В області перевірити, як триває опалювальний сезон у бюджетних установах

Стабільно та безперебійно проходить опалювальний сезон 2021−2022 року в бюджетних установах соціальної сфери територіальних громад області. Якість підключення до опалення перевірила в районах області комісія на виконання доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Протягом 2-х тижнів провели 4-и виїзні засідання (Черкаський, Золотоніський, Звенигородський та Уманський райони) обласного оперативного штабу з координації дій щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2021–2022 років та його безперебійного проходження. Заслухано звіти голів територіальних громад.

Перевірили майже всі лікарняні заклади нашої області, тобто 26 лікарень, щодо забезпеченості паливом на опалювальний сезон, наявності резервних джерел живлення на випадок аварійних ситуацій із відключенням електричної енергії та інших питань. Також, проведено перевірки навчальних закладів та дошкільної освіти області.

Критичних проблемних питань не виявлено, запаси палива для проведення опалювального сезону є в наявності як закладів, так і громад. Територіальні громади області тримають питання на контролі та своєчасно врегульовують проблемні питання не допускаючи критичних ситуацій.

Обласна державна адміністрація в межах повноважень тримає на контролі питання стабільного, безперебійного проходження опалювального сезону 2021−2022 року в Черкаській області.

 

За інформацією Департаменту інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації Черкаської ОДА

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x