У Черкасах презентували концепцію розвитку кінотеатру «Україна»

У Черкасах презентували концепцію розвитку кінотеатру «Україна»

Оновлену концепцію розвитку кінотеатру «Україна» презентувала керівниця комунального підприємства Валентина Слуцька. Про це інформують у Черкаській міській раді.

 

Участь у заході взяли заступниці міського голови Анастасія Чубіна та Марина Гаркава, заступник міського голови Павло Валенчук, депутати Черкаської міської ради та представники управління культури Черкаської міської ради.

Директорка «України» Валентина Слуцька повідомила, що основною проблемою кінотеатру є відсутність власних засобів виробництва – кінопроекторів для демонстрації кінофільмів, які заклад мусить орендувати, Це в свою чергу потребує великих коштів. Тому закладу для покращення роботи дуже потрібно мати власне обладнання.

 

Вона розповіла, що згідно з новим баченням розвитку, кінотеатр має перетворитися на сучасний, багатофункціональний культурний центр.
У межах закладених у концепцію розвитку змін відбудеться трансформація великого кінозалу в кіноконцертний із найсучаснішим обладнанням і акустикою. Це дозволить використовувати його не лише для показу кінофільмів, але й для проведення потужних  різножанрових проєктів:  спектаклів, концертів, фестивалів, творчих зустрічей.

 

«Уже сьогодні колектив закладу, втілюючи концепцію, працює над створенням мультимедійного арт-простору для проведення постійно діючих виставок сучасного мистецтва, конференцій, тренінгів, перфомансів, майстер-класів, інсталяцій, забезпечення доступу до додаткових освітніх, культурних послуг, а також створення оновленого простору для дозвілля відповідно до сучасних вимог. Родзинкою нового багатофункціонального культурного центру стане кінозал просто неба із пересувним дахом, облаштований на даху приміщення, оснащений засобами захисту та апаратурою для проведення різних культурних заходів», – розповіла Валентина Слуцька.

 

 

Щоб цей процес стартував, певні кроки треба зробити вже найближчим часом. Для перетворення великого кінозалу на кіноконцертний необхідно провести відповідне обстеження приміщення на з’ясування можливості проведення такої реконструкції та виготовити проектно-кошторисну документацію. На це необхідна підтримка з бюджету міста. Кошти необхідні й на завершення облаштування арт-простору (придбання меблів, екрану, звукової апаратури тощо).

«Україна» – єдиний у Черкасах кінотеатр комунальної власності. Великий кінозал має найбільший у Черкасах  екран, який є другим за величиною в Україні після столиці.

 

Реклама

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x