Навесні у Золотоніському лісництві планують висадити 180 тисяч сіянців

Навесні у Золотоніському лісництві планують висадити 180 тисяч сіянців

7 червня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Із 2021 року на всеукраїнському рівні документ започаткував ініціативу «Зелена країна». У межах програми за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев, за 10 років – площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів.

 

Золотоніське лісове господарство активно долучається до ініціативи.

– Навесні 2022 року у державному лісовому фонді плануємо висадити близько 180 тисяч сіянців на площі 27 га. Це будуть однорічні сіянці сосни звичайної, дуба кореального й звичайного, берези повислої, гледичії та абрикоси, – розповіла інженер з лісових культур ДП «Золотоніське лісове господарство» Олена Лістрова. – Навесні плануємо природне поновлення лісу на площі 12,5 га.

У межах цієї програми керівництво лісгоспу подало ініціативу до Золотоніської міської ради про виділення під насадження додаткових земель, які не можна використовувати у сільському господарстві.

– На останньому засіданні сесії, яка відбулася 30 листопада, депутати підтримали ініціативу і проголосували за передачу лісгоспу близько 37 га земель, які  межують з лісовими масивами, – прокоментував перший заступник Золотоніського міського голови Олег Масло.

Висаджувати сіянці почнуть в оптимальні лісокультурні строки – навесні. Кожен охочий зможе долучитися до програми «Зелена країна». Про дату проведення заходів із громадськістю золотоніські лісівники повідомлятимуть заздалегідь.

 

За інформацією Золотоніської РДА

Реклама

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x