Черкащанин отримав реєстрацію на всесвітній інтернет-платформі Pinterest

Черкащанин отримав реєстрацію на всесвітній інтернет-платформі Pinterest

Реєстрацію сторінки на всесвітній інтернет-платформі  фотографій, малюнків та ілюстрацій Pinterest отримав ветеран АТО з Черкащини Олександр Кириченко («Вікінг»).  Інформують у пресслужбі Черкаської міської ради.

 

Колишній воїн 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, який пройшов бої під Дебальцево, нині навчається ННІ історії та права Національного університету ім. Б. Хмельницького і багато уваги приділяє історії та сучасності Визвольної боротьби і патріотичній тематиці в цілому.

 

Ідея ветерана – чеканка сувенірних монет, присвячених історичним подіям та особистостям, отримала схвальний відгук у патріотичних колах Черкащини, а монети, відчеканені  «Козацьким монетним двором коваля-монетника Кириченка», вже стали популярними й за межами області.

Сувенірну продукцію від ветерана сучасної війни можна бачити як на фестивалях, так і під час патріотичних символічних акцій.
Зареєстрована нині на Pinterest персональна сторінка Олександра Кириченка «Українська символіка воїнів» сприятиме популяризації в світі міста Черкаси та історії Визвольної боротьби українців.

 

Довідка
Pinterest  — всесвітній соціальний фотосервіс, створений у США. Після того, як зображення завантажені на Pinterest, вони називаються пінами (англ. Pins), а колекції, до яких вони належать, — дошками (англ. Boards). Місія сайту звучить, як «об’єднати весь світ за допомогою речей, які всім цікаві». Засновник сайту — американець Бен Сілберман (англ. Ben Silbermann) з міста Вест-Де-Мойн штату Айова. Власник сервісу — однойменна американська компанія, заснована 2008 року Беном Сілберманом  – сам сервіс був запущений у 2009 році. Станом на травень 2020 року  ринкова вартість Pinterest  складала 10,7 мільярда доларів США.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x