ЧДТУ підписав договір із черкаським офісом компанії QA Madness

ЧДТУ підписав договір із черкаським офісом компанії QA Madness

Бурхливий розвиток ІТ-технологій та бізнесу в сфері розробки і тестування програмного забезпечення сприяє налагодженню більш тісних зв’язків між компаніями та закладами освіти. Не є винятком і Черкаський державний технологічний університет, у якому на факультеті інформаційних технологій і систем готують кваліфікованих фахівців із усіх спеціальностей ІТ-галузі.

 

У четвер, 16 грудня, до ЧДТУ завітали представники черкаського офісу компанії QA Madness для підписання договору про співпрацю. Предметом домовленостей стало спрямування спільних зусиль на підвищення якості підготовки студентів, залучення бізнесу до модернізації освітніх програм ІТ напряму, проведення профорієнтаційних заходів, залучення студентів до проходження практики.

 

QA Madness – литовська IT-компанія з офісами у п’яти містах України. QA Madness займається мануальним та автоматизованим тестуванням цифрових продуктів та сервісів (сайтів, мобільних і веб-додатків тощо), а також бізнес-аналізом, аудитом і консалтингом у сфері QA по всьому світу.

Для майбутніх співробітників QA Madness пропонує динамічний розвиток кар’єри, можливість працювати із проєктами з різних галузей і країн та постійну практику англійською.

 

Співпраця з потужною ІТ-компанією дозволить студентам Черкаського державного технологічного університету набути практичного досвіду з можливим подальшим працевлаштуванням, отримати знання з навчальних курсів, які будуть організовані QA Madness, що зі свого боку матиме змогу поповнити свою міцну команду підготовленими до роботи фахівцями. Крім того, досягнуто домовленостей про участь QA Madness в якості стейкхолдерів для удосконалення освітніх програм факультету інформаційних технологій і систем ЧДТУ.

 

За інформацією пресслужби ЧДТУ

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x