У регіоні визначили фіналістів І туру конкурсу «Учитель року»

У регіоні визначили фіналістів І туру конкурсу «Учитель року»

Фіналістів І туру конкурсу «Учитель року – 2022» визначили онлайн 23 грудня. Про це інформують у Управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

 

Спочатку конкурсні випробування пройшли 89 педагогів, згодом серед них обрали 40 найкращих претендентів. Уже за результатами наступного етапу визначили по три фіналісти в кожній номінації.

Цього року освітяни Черкащини зарекомендували себе в нових конкурсних випробуваннях – зокрема, «Методичний практикум», «Практична робота», «Творча робота», «Фрагмент дистанційного  уроку».

 

Переможцями І туру конкурсу стали:

  1. Довгаль Людмила Володимирівна, учитель біології Черкаської спеціалізованої школи I–III ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області.
  2. Бондаренко Ліна Миколаївна, учитель інформатики КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЧЕРКАСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».
  3. Муковіз Тетяна Валеріївна, учитель мистецтва Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.Бажана Уманської міської ради Черкаської області.
  4. Ворона Анна Сергіївна, учитель основ правознавства Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені В.Сенатора» Смілянської міської ради Черкаської області.

 

Лауреати І туру:

  1. Постоленко Людмила Олександрівна, учитель біології Ватутінського ліцею №1 Ватутінської міської ради Черкаської області.
  2. Коханівська Діана Володимирівна, учитель біології Тальнівської гімназії №3 Тальнівської міської ради Черкаської області.
  3. Коршун Сергій Борисович, учитель інформатики Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.
  4. Медюк Людмила Василівна, учитель інформатики навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум” Смілянської міської ради Черкаської області.
  5. Гринь Людмила Олександрівна, учитель мистецтва Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області.
  6. Мехеда Віталіна Миколаївна, учитель мистецтва Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Смілянської міської ради Черкаської області.
  7. Кисіль Іван Русланович, учитель основ правознавства Коробівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської міської ради Черкаської області.
  8. Цапенко Олена Іванівна, учитель основ правознавства В’язівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Звенигородського району Черкаської області.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x