Реєстрація на пробне ЗНО-2022 стартувала

Реєстрація на пробне ЗНО-2022 стартувала

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 5 січня. Про це йдеться на сайті Міністерства освіти і науки України.

Охочі зможуть зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти до 22 січня.

Участь у пробному тестуванні дає змогу учасникам:

–попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2022 року;

–попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

–психологічно налаштуватися на проходження ЗНО;

–навчитися ефективно розподіляти час.

Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами й коливається в межах від 213 до 309 грн. Різниця пов’язана з особливостями організації тестувань, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у різних регіонах, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

Для проходження пробного ЗНО у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kyivtest.org.ua). Вартість для цих регіонів одного пробного ЗНО складає 309 грн.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у такі дати:

19 березня – з української мови, української мови і літератури;

26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

 

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» в такі терміни:

 

19-21 березня – з української мови, української мови і літератури;

26-28 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту),  біології,  географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Звертаємо увагу, що реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x