«Школу супергероїв» відкриють у Черкаському онкодиспансері

«Школу супергероїв» відкриють у Черкаському онкодиспансері

Філію державного підприємства «Школа супергероїв», де навчатимуть дітей, які потребують довготривалого лікування, невдовзі відкриють у Черкаському обласному онкодиспансері. Про це повідомив начальник управління освіти й науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський, йдеться на «Укрінформ».

–Підприємство «Школа супергероїв» буде створене на базі Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Там навчатимуться діти, які потребують довготривалого лікування. Навчання здійснюватимуть педагоги зі шкіл, які пройдуть відповідний курс. Перш за все з психологічної підготовки, – зазначив Данилевський.

За його словами, підготовка педагогів та організаційні моменти триватимуть до двох місяців. Учителі, які працюватимуть у «Школі супергероїв», отримуватимуть заробітну плату на рівні педагогічних працівників у звичайних школах. Додаткових виплат їм не передбачено. Меблі, дошки та електронні ґаджети мають бути придбані лікувальним закладом.

ДП “Школа супергероїв” створена постановою Кабінету Міністрів й зарахована до управління Міністерства освіти й науки. Зараз в Україні діє 7 центрів у 5 областях України, де діти мають змогу навчатися під час лікування: по одному в Києві, Херсоні Хмельницькому. По 2 — в Дніпропетровській та Житомирській областях. За словами заступника міністра Віри Рогової, загалом планується створення 28 таких навчальних центрів.

Зазначається, що освітні послуги надаватимуть з дозволу та згідно з рекомендаціями лікаря медичного закладу, в якому перебуває дитина. Необхідна буде згода батьків або законних представників дитини на навчання, або повнолітньої особи, яка здобуває середню загальну освіту.

Обов’язковою умовою буде те, що розклад занять не повинен збігатися в часі та заважати лікуванню дитини.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x