16 тисяч черкащан оформлювали біометричні документи в грудні

16 тисяч черкащан оформлювали біометричні документи в грудні

Понад 16 тисяч черкащан звернулися до Міграційну службу Черкаської області, аби отримати біометричні документи в грудні. Про це повідомила пресслужба установи у фейсбуці.

У грудні 2021 року на Черкащині оформлено 3 544 паспорти громадян України для виїзду за кордон та 4 257 ‒ ID-карток.

Виготовлені біометричні документи отримали протягом грудня майже 9 тисяч черкащан: 3 674 громадян стали власниками закордонних паспортів та 4 995 – сучасних ID-карток.

Спланувати візит до Міграційної служби, аби подати заяву на оформлення біометричних документів для громадян України, можна за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга» на сайті ДМС.

Як зросла вартість оформлення біометричних документів? 

З 1 січня зросла вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Зміна вартості пов`язана із підвищенням цін на сировину та матеріали, а також через зростання вартості доставки виготовлених документів Державним підприємством спеціального зв’язку.

Відтепер паспорт громадянина України (ID-картка) коштуватиме:

–уперше ID-картку, оформлять безкоштовно;
– наступні рази оформлення до 20 робочих днів коштуватиме 372 гривні, а до 10 робочих днів – 498 гривень.

За оформлення закордонного паспорту доаедеться заплатити 733 гривні (до 20 робочих днів), а також 1085 гривень (до 7 робочих днів).

Водночас громадяни, які оплатили послуги й подали відповідні заяви до 31 грудня 2021 року, отримають документи за старими тарифами.

 

Фото тематичне з мережі

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x