Виконком Черкаської міськради ухвалив зміни до бюджету на 2022 рік

Виконком Черкаської міськради ухвалив зміни до бюджету на 2022 рік

Виконавчий комітет ухвалив проєкт рішення сесії про зміни до бюджету Черкас на 2022 рік. Відповідні зміни підтримали й до програми економічного та соціального розвитку. Про це повідомили в пресслужбі міської ради.

За словами директорки департаменту фінансової політики Тетяни Харенко, попередньо розпорядники коштів надали пропозицій на 1,5 млрд грн.

Тоді як бюджет розвитку був затверджений у сумі 849,5 млн грн. Найбільше коштів пропонували спрямувати на департамент ЖКК, департамент освіти та гуманітарної політики, охорони здоров’я та медичних послуг, та департамент архітектури та містобудування.

Натомість члени виконавчого комітету запропонували збільшити дохідну частину бюджету розвитку на 223 млн грн., адже у проєкті рішення не були передбачені кошти на дуже важливі об’єкти: будівництво полігону твердих побутових відходів і реконструкцію вул. Гагаріна та вул. Сумгаїтської.

– Ми довго радилися з головами депутатських фракцій і керівниками департаментів, аби вибрати справді найважливіші об’єкти, що фінансуватимуться в 2022 році. Це було нелегко, адже в нас велика кількість проєктів, що необхідно втілити на благо громади. Зрештою, обрали ті, що приведуть місто до реального розвитку і якісних змін, – зазначив перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Додаткові кошти планують отримати від продажу й оренди майна, а також за рахунок  земельних аукціонів.

– Нарешті запрацювала система електронних торгів, що не давало нам можливості наповнювати бюджет минулоріч. Лише на минулій сесії депутати відправили на аукціон 3,5 га землі. Тож сподіваюся, що бюджет отримає реальне наповнення, – зауважив секретар міської ради Юрій Тренкін.

Зазначені зміни мають підтримати депутати міської ради на сесії. Її планують провести 11 січня.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x