У межах програми єПідтримка українці витратили понад 1 млрд грн

У межах програми єПідтримка українці витратили понад 1 млрд грн

Хто не встиг подати заявку в Дії на отримання 1000 гривень у межах програми єПідтримка, ще може це зробити. У топі залишаються книжкові магазини, кінотеатри та пасажирські залізничні квитки.

 

Завдяки програмі єПідтримка відкрито:

  • 7,9 млн рахунків у банках;
  • 6,8 млн заявок у Дії на отримання єПідтримки;
  • більше 6 млрд грн уже нарахували на картки.

 

У Monobank і Альфа-Банк Україна з’явилась можливість отримати пластикову картку єПідтримка, на яку зараховуються гроші за вакцинацію від ковіду, − 1 000 грн. Якщо ви оформили цифрову картку в цих банках, то тепер її можна буде замовити і у пластику.

Клієнтам Монобанку потрібно знайти в меню застосунку відповідну послугу та вибрати доставку на відділення Нової Пошти. Вартість − 50 грн. А клієнти Альфа-Банку зможуть отримати пластикову картку в кінці січня − на початку лютого. Замовити її можна теж Новою Поштою або забрати у відділенні банку.

Найголовніше, що ми зрозуміли під час реалізації єПідтримки, − цифровізація − головний рушій подібних проєктів. І єдиний інструмент, який дозволить у стислі терміни надавати послуги для мільйонів людей. Якби таку ідею треба було втілити ще кілька років тому, то вона б точно була пов’язана з письмовими заявами, довідками та бюрократією. Зараз це швидкість і мінімум витрат часу.

 

Проєкт єПідтримка триватиме весь 2022 рік. Нагадаємо, що це ініціатива Президента, а Міністерство цифрової трансформації України реалізовує технічну частину. Отримати 1 000 грн від держави можна один раз.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x