Понад 23 тисячі черкащан минулого року знайшли роботу

Понад 23 тисячі черкащан минулого року знайшли роботу

Протягом 2021 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися понад 80,9 тис. громадян, які шукали роботу, з них – 54,8 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

 

Допомогу по безробіттю отримували 51,1 тис. осіб.

 

Усього отримали роботу (зокрема, до набуття статусу безробітного) 23 212 осіб, з них – 18 096 зареєстрованих безробітних.

 

За видами економічної діяльності, найбільше громадян працевлаштовані у сільському господарстві (39,1%) та переробній промисловості (13,9%).

 

За професійними групами 32,3% працевлаштованих – це робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 13,5% – професіонали та фахівці, 18,2% – некваліфіковані працівники, 11,7% – працівники сфери торгівлі та послуг, 9,4% – кваліфіковані робітники з інструментом, 6,5% – службовці, керівники.

 

У 2021 році за сприяння обласної служби зайнятості 1990 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, становила 357 осіб.

 

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучені 3189 осіб. Серед видів громадських робіт: благоустрій територій, впорядкування місць поховань, супровід людей з інвалідністю, які мають проблеми із зором, допомога сім’ям учасників АТО/ООС, роботи на об’єктах соціальної сфери, відбудова історичних пам’яток тощо.

 

За інформацією відділу статистики та прогнозування ОЦЗ

 

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x