Черкаські легкоатлети стали чемпіонами України

Черкаські спортсмени здобули низку нагород на командному чемпіонаті України з легкої атлетики. Про це повідомили у пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Змагання відбулися 29–30 січня у Сумах. На доріжках у залі змагались понад 200 спортсменів з Києва, Житомира, Чернігова, Харкова та Дніпра. Черкащину на чемпіонаті представляли 18 легкоатлетів.

Так, Максим Коваль посів друге місце у штовханні ядра. Його результат становив 17 метрів 09 сантиметрів. Вікторія Ніколенко стала срібною призеркою змагань у бігові на 800 метрів з результатом – 2 хв 15 сек та 42 сотих секунди.

Бронзу у штовханні ядра серед жінок виборола Світлана Марусенко. Вона продемонструвала результат – 14 метрів 49 сантиметрів. Костянтин Кишкань здобув третє місце у бігові на 200 метрів. Його результат – 22,23 секунди.

Змішана команда Черкащини у складі – Костянтина Кишканя, Тетяни Безшийко, Вікторії Ніколенко та Дениса Нечипоренка в естафетному бігові на 400 метрів стала чемпіоном України.