Понад 14 тисяч гривень – середня заробітна плата в області

Понад 14 тисяч гривень – середня заробітна плата в області

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у грудні 2021 р. становила 14 421 грн, що у 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6500 грн) і склала 118,3% до листопада 2021 р. та 123,8% до грудня 2020 р.

 

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися: фінансова та страхова діяльність; державне управління й оборона, обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності –  виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів; виробництво хімічних речовин і хімічної продукції; постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря;  виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3 – 2,2 раза.

 

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг; виробництві електричного устаткування; поштовій та кур’єрській діяльності і не перевищував 55% від середнього рівня по економіці.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x