Магістрантка ЧНУ започаткувала історичний клуб

Магістрантка ЧНУ започаткувала історичний клуб

«Назад у майбутнє» − історичний клуб, котрий організувала і проводить із листопада 2021 року магістрантка Інституту міжнародних відносин, історії та філософії Юлія Дзюра. Зустрічі проводяться щосуботи у приміщені Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Тараса Григоровича Шевченка. Тематика засідань різноманітна, задля зручності один тиждень зустріч присвячена всесвітній історії, наступний − історії України.

 

Зустрічі спрямовані на те, щоб їхні учасники покращили свої знання з історії, дізналися про щось нове, обговорили дискусійні питання на історичну тематику і звичайно ж полюбили цю науку. За оновленнями клубу та тематикою зустрічей можна слідкувати у Instagram @woa.cherkasy та у Facebook Woa Cherkasy.

Юлія Дзюра розповідає: «Я щиро полюбила історію ще в дитинстві і хочу посіяти це зерно у серця інших. Моя мета − це не сухі дати, а розуміння історичного процесу в цілому. Серед моїх відвідувачів − працюючі вчителі та дорослі люди, що радує мене. Допоки людям не байдужа історія − вони мають шанс на незалежну країну, щасливе майбутнє та потужну націю».

Віталіна Постоєнко, учасниця клубу, студентка 4 курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії говорить: «Участь у засіданнях Історичного клубу дає можливість не тільки прослухати лекцію на історичну тематику, а й подискутувати відносно проблем сучасного і минулого історичного розвитку. Я рада, що одного дня вирішила підтримати подругу і відвідати її перше засідання. Відтоді щосуботи беру участь у засіданні клубу. Зустрічі у клубі є продовженням діяльності інформаційно-культурного центру «Вікно в Америку».

− Ми вітаємо Юлію з першими спробами в організації заохочування учнівської і студентської молоді різноманітними питаннями історії і бажаємо цікавих зустрічей, − говорить директорка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Наталія Земзюліна.

 

За інформацією пресслужби ЧНУ

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x