Фахівці черкаської «Астра» продовжують консультувати пацієнтів

Фахівці черкаської «Астра» продовжують консультувати пацієнтів

Черкаська міська реабілітаційно-оздоровча поліклініка «Астра» продовжує свою роботу в умовах воєнного стану. Її фахівці надають консультації та допомагають відновити організм після перенесених хвороб. Допомагають і жителям Черкас, і переселенцям із постраждалих внаслідок обстрілів міст у Гуманітарному центрі (в будинку культури імені Івана Кулика, що на Благовісній, 170). Про це повідомляє директорка установи Ірина Волощенко.

 

Поліклініка працює із понеділка по п’ятницю. Прийом відвідувачів відбувається у період із 9:00 до 17:00.

 

Станом на 9 березня на робочих місцях перебуває 109 спеціалістів.

 

– У нашому колективі – спокійна й здорова атмосфера, – говорить Ірина Волощенко. – Ми всі усвідомлюємо, що потрібні людям, оскільки хвороби із війною нікуди не поділися. Якщо людина перенесла інфаркт – без фізіотерапевтичних процедур їй складно відновитися. Їм потрібна реабілітація. Тож ми працюємо й допомагаємо всім, хто до нас звертається. Навіть без направлення від сімейного лікаря.

 

У «Астрі» пацієнтів наразі консультують невропатолог, кардіолог, терапевт, ортопед, психолог, працюють усі фізіотерапевти.

 

У нинішніх умовах кожного дня за допомогою звертається близько 20 людей.

 

Більше тим – фахівці установи не лишаються осторонь подій в державі. Як розповіла Ірина Волощенко, спрямували 80 тисяч гривень для допомоги Збройним Силам України.

 

Нагадаємо, міська реабілітаційно-оздоровча поліклініка «АСТРА» працює за адресою: вул. Гоголя 368.

 

Телефон реєстратури: (0472) 31-16-10.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x