Черкаси пропонують розмістити бізнес із «гарячих» точок України

Черкаси пропонують розмістити бізнес із «гарячих» точок України

Черкаська влада адресувала лист Кабінету Міністрів України з пропозицією зарахувати місто до переліку територій для перенесення чи евакуації бізнесу із зон бойових дій. Нині ситуація в обласному центрі – контрольована, через це тут готові надати підприємцям умови для роботи на новому місці та сприяти відновленню.

Нагадаємо, уряд запустив програму евакуації приватних підприємств з «гарячих» точок країни в західні області. Її запроваджують, аби зберегти стратегічно важливі виробництва та робочі місця до повної перемоги України.

«Поки росія продовжує знищувати нашу інфраструктуру, український бізнес залишається в Україні й продовжує інвестувати в економіку, зберігає робочі місця та всіляко допомагає зміцнювати нашу країну, – йдеться в тексті листа. – Зараз час, який вимагає від усіх нас бути ефективними, виконувати свою роботу на сто відсотків і водночас віддавати все, що необхідно для нашої оборони. Поки держава воює, має зберігатися і відновлюватися економіка України, максимально наскільки це можливо в наявних складних умовах. На сьогодні ситуація в Черкасах контрольована. Найголовніше наше завдання – стати надійним тилом для тих територій, де зараз тривають бойові дії».

Наразі в Черкасах продовжують приймати переселенців зі східних регіонів України. Дехто їде транзитом, а деякі люди залишаються жити в нашому місті, а отже – потребують не лише прихистку, а й нормального життя, де діти мають ходити до школи, а батьки мати роботу та можливість утримувати свої сім’ї фінансово.

«Міська влада Черкас зацікавлена в залученні до спільної роботи всіх секторів економіки, тож допомагає у відновленні роботи суб’єктам підприємницької діяльності на території міста та готова приймати представників бізнесових кіл, що не можуть з певних об’єктивних причин вести свій бізнес у зоні активних бойових дій, та готові переїхати до нашого міста», – зазначає в листі перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Черкаська влада просить розглянути можливість зарахування міста Черкаси до переліку територій, що можуть бути використані для перенесення/евакуації бізнесу із зон бойових дій чи ризикових зон. Зі свого боку в місті докладуть максимум зусиль, аби створити сприятливі умови для адаптації та відновлення роботи суб’єктів господарювання в Черкасах.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x