Сільські голови Катеринопільщини радилися щодо мобілізації та виборів Президента

Дата: 7-03-2014, 11:53

Сільські голови Катеринопільщини радилися щодо мобілізації та виборів Президента
Голова районної ради Василь Цьоменко та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Вовкотруб обговорили з сільськими головам району найбільш актуальні та проблемні питання, що сьогодні турбують громаду Катеринопільщини.

Про це «Новій Добі» повідомили в Катеринопільській РДА.

Піч час спілкування з очільниками територіальних громад було розглянуто ряд питання, зокрема: щодо оподаткування доходів отриманих у вигляді спадщини; про виконання районного бюджету; про створення у населених пунктах району загонів самооборони; про проведення загальних зборів громадян у населених пунктах району; про мобілізацію громадян; про підготовку до проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року. Спеціалісти відповідних структурних підрозділів надали необхідні рекомендації щодо цих питань.

Крім того, було проаналізовано соціально-економічну ситуацію в районі й наголошено, що одним з першочергових завдань сьогодні є безперебійне функціонування усіх районних служб та життєзабезпечення неселення Катеринопільщини. Тож сільським і селищним головам слід проявити активну життєву та громадянську позицію.

Підсумовуючи зібрання, звернули увагу всіх керівників на щоденний моніторинг власної діяльності у напрямку виконання, покладених на них службових обов’язків.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода