Понад 160 консультацій надали фахівці міського центру зайнятості внутрішньо переміщеним особам

Понад 160 консультацій надали фахівці міського центру зайнятості внутрішньо переміщеним особам

Із початку роботи Гуманітарного центру Черкаської міської ради від вимушено переміщених осіб надходило багато запитів стосовно наявності роботи у нашому місті. Адже багато хто з них вирішили затриматись у Черкасах на більш тривалий період. Тому владою міста було ініційовано залучити фахівців із міського центру зайнятості для здійснення консультування переселенців.

 

 

«Щодня до Черкас продовжують прибувати люди, які через постійні обстріли втратили свої домівки та звичний спосіб життя. І наше завдання: не тільки поселити їх, а й допомогти їм із вирішенням абсолютно різних питань, зокрема, із роботою, аби всі, хто приїхав до нас, міг адаптуватися та розпочати нове життя вже тут – у нашому місті. Тож залучаємо для цього всі можливі ресурси», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

 

Наразі усі, хто приходить у Центр, щоб зареєструватися і отримати разову гуманітарну допомогу, також має можливість отримати всю інформацію щодо профорієнтації та працевлаштування в Черкасах.

 

 

За інформацією директорки міського центру зайнятості Оксани Щербак, на сьогодні вже надано 164 консультації, запропоновано і працевлаштовано 8 осіб. Але статистика «плаваюча», адже багато з тих, хто влаштувався на роботу не повідомляють про це у Центр зайнятості.

 

– Проте для нас головне, щоб ті, хто звернувся до нас, знайшли роботу, – говорить пані Оксана, – Адже всі ми працюємо не для статистики, а для людей.

 

 

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x