Олександра Короткова арештували за привласнення державного підприємства

Дата: 27-04-2017, 16:50

Олександра Короткова арештували за привласнення державного підприємства
Сьогодні у Придніпровському районному суді м. Черкаси задоволено клопотання прокуратури Черкаської області про обрання депутату обласної ради, який незаконно заволодів цілісним майновим комплексом державного підприємства вартістю майже 55 млн. грн., запобіжного заходу у вигляді взяття під варту. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

ЗМІ повідомляють, що арештований посадовець – Олександр Коротков.
Олександра Короткова арештували за привласнення державного підприємства
Суд обрав для депутата запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці, з можливістю внесення застави в розмірі 3 млн. грн.

Нагадаємо, що у вівторок, 25 квітня, прокуратура Черкаської області колишньому директору одного з державних підприємства м. Тальне, депутату Черкаської обласної ради, повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Директор вказаного підприємства у 2008 році, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи в інтересах іншої юридичної особи, достовірно знаючи, що державне підприємство включено до переліку об’єктів державної власності та не підлягає приватизації, не погодив свої дії та рішення з Кабінетом Міністрів України та здійснив незаконне відчуження підприємства шляхом укладення договору купівлі-продажу із одним з товариств м. Тальне, співзасновником якого він був. Унаслідок його протиправних дій цілісний майновий комплекс державного підприємства вартістю майже 55 млн. грн. незаконно вибув із власності держави.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо швидкого, всебічного, повного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального правопорушення, завершення досудового розслідування в найкоротший строк і прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода