У Черкасах завідувачкою дитячого садка стала переселенка з Маріуполя

У Черкасах завідувачкою дитячого садка стала переселенка з Маріуполя

Із самого початку війни Черкаси продовжують не лише приймати переселенців, але й допомагати їм із працевлаштуванням. Так, днями до родини працівників закладів дошкільної освіти нашого міста доєдналась Олена Петрівна Геоша – педагог із багаторічним стажем із Маріуполя. Її призначили завідувачкою ДНЗ №63 «Тополька». Про це повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

 

«Ми з родиною вважаємо справжнім дивом свій порятунок із місць бойових дій, про який щоразу важко згадувати. І це таке щастя, бачити мирне небо, відчувати спокій і продовжити займатись улюбленою справою всього життя», − наголошує пані Олена.

Також нову завідувачку днями призначили і у ДНЗ №57 «Волошка». Нею стала вихователька цього ж закладу Ірина Василівна Пелипенко.

 

«Нашу освітянську родину покинули декілька завідувачок садочків. Я вдячна за багаторічну працю та вклад у розвиток дошкільної освіти міста вже колишній керівниці ДНЗ №57 Петровій Аллі Василівні. Також на заслужений відпочинок пішла і завідувачка ДНЗ №32 «Теремок», педагог із майже 50-річним досвідом роботи − Білоус Неллі Олексіївна. А новим завідувачкам зичу зберегти позитивні надбання попередників та реалізувати власні цікаві ініціативи. І, звичайно, дитячого сміху у садочку, який символізуватиме закінчення цієї неймовірно жахливої війни», − зазначає заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x