Частина окупантів готова бунтувати проти свого керівництва: перехоплена розмова СБУ

Частина окупантів готова бунтувати проти свого керівництва: перехоплена розмова СБУ

Вони настільки озлоблені на власне керівництво, що обирають із-поміж двох варіантів: розстріляти його на місці або дочекатися приїзду додому і написати «цілий том» заяв у військову прокуратуру рф. Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити співробітникам СБУ в Черкаській області.

 

Один із них розповідає братові про страшні бої, потрапляння в кільце, і те, як їх забули на 3 доби у лісі без води та їжі.

Він скаржиться, що командири дають накази стріляти по всіх цивільних і погрожують статтею за дезертирство тим, хто залишить пост.

 

І наостанок, загарбники просто вражені тим, що їхнє керівництво розікрало ресурси, які виділили на всіх: «Наше командование, они получили провизию: сигареты, питание… Знаешь, что они сделали? Руководство наше съеб*лось, нах*й, нас кинуло и съеб*лось. И мы не знаем даже, где они».

Брат радить загарбнику швидко з’ясувати стосунки з командирами, просто «постреляйте их нах*й, да и всё». Та останній ще сумнівається: «Я приеду, так в военную прокуратуру целый том накатаю. Надо по-любому с прокуратурой связываться».

І поки окупанти ще вагаються, українські правоохоронні органи документують усі їхні звірства на території України.

 

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x