Середній розмір пенсії в Україні після індексації становить 4 370 грн

Середній розмір пенсії в Україні після індексації становить 4 370 грн

Уперше за багато років були проіндексовані пенсії, в тому числі й військовим пенсіонерам. Середній розмір пенсії після березневої індексації становив 4370 гривень, а середній розмір пенсій військових пенсіонерів перевищив 8500 гривень. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

 

Станом на початок квітня в Україні пенсії отримують 10,8 мільйона людей, з яких більше 540 тисяч – військові пенсіонери.

Нагадуємо, що якщо ви отримували пенсію на банківський рахунок і перемістились, то вам не потрібно нічого робити додатково – пенсія надходитиме на той самий рахунок, незалежно від Вашого місця перебування.

Якщо ви отримували пенсію через Укрпошту за місцем проживання та перемістились, то вам необхідно звернутись до Пенсійного фонду України із заявою про бажання отримувати пенсію за новим місцем проживання. Після цього ви зможете отримувати пенсію в будь-якому зручному для вас відділенні Ощадбанку або Укрпошти за вашим вибором.

Також ви можете звернутись на «гарячу лінію» Укрпошти для того, щоб продовжити отримувати пенсію за новим місцем перебування.

 

Понад 10 000 людей звернулись до органів Пенсійного фонду України для зміни місця отримання пенсії через переміщення внаслідок активних бойових дій. У тому числі:

 

  • 4 583 особи переадресували свої виплати на інше відділення Укрпошти,

  • 5 688 осіб виявили бажання отримувати пенсію через грошовий переказ у відділенні Ощадбанку.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x