ЮНІСЕФ передали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених школярів у Черкасах

ЮНІСЕФ передали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених школярів у Черкасах

70 великих спортивних наборів, 40 коробок із спортивними товарами, набори для раннього розвитку, шкільне приладдя, набори для творчості та організації дозвілля, речі для дитинства та багато чого іншого передали нашому місту UNICEF Ukraine в межах ініціативи Громада, дружня до дітей та молоді.

 

Оглянули вантаж міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та його заступниця, кураторка галузі освіти Анастасія Чубіна.

 

 

«Ми вдячні всім нашим міжнародним партнерам за підтримку й допомогу в такий непростий для України час, – коментує Анатолій Бондаренко. – Перемога здобувається у бою, на передовій. А кується – в тилу. Тож ми продовжимо докладати всіх можливих і навіть надможливих для цього зусиль. Водночас, ми приймаємо людей, які через війну змушені покинути рідні домівки, й робимо все для того, аби такою рідною домівкою для них стали тепер Черкаси».

 

 

Довідково:

Дитячий фонд ООН, ЮНІСЕФ спеціалізована структура ООН, створена 11 грудня 1946 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни. Фонд надає допомогу дітям держав, що розвиваються. Фонд є лауреатом Нобелівської премії Миру 1965 р.

 

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x