Черкаські артисти представлятимуть Україну на фестивалі в Італії

Черкаські артисти представлятимуть Україну на фестивалі в Італії

У Черкаській філармонії кипить робота. Артисти активно проводять репетиції, костюмери – готують одяг. Уже зовсім скоро балетна група українського народного хору вирушить до Італії, щоб презентувати мистецтво народного танцю, повідомляє ВІККА.

 

Працювати між сигналами повітряної тривоги складніше, та це не зупиняє артистів.

«Тривожно, тому що і сирени постійні, і хвилюєшся, але потрібно далі жити, далі працювати. І людей, і себе підтримувати морально», − говорить артистка балету Кароліна.

 

Фестиваль відбудеться в італійському регіоні Емілія Романья, присвячений старовинним формам музики та народного танцю народів світу. Тема цього року – український народний танець. Черкащани – єдині представники нашої держави – мають показати Європі самобутність української культури.

«І відповідальність велика, і місія велика сьогодні – показати не просто Черкащину, не просто народний танець, а показати отой генетичний код українців, що ми не схожі на росіян, ми маємо свою культуру, свої традиції», − зазначає директор Черкаської обласної філармонії Юрій Федоряка.

 

 

Окрім п’яти танцювальних постановок, до Італії з Черкас повезуть також виставку малюнків. Це – творчість дітей, які разом зі своїми рідними втікали від бомбардувань. Малюнки зібрали волонтери Черкаського гуманітарного центру.

«Батьки оформляли допомогу в гуманітарному центрі, а діти в цей час малювали малюнки. Ми, волонтери, звернули увагу на унікальність цих робіт. Організували виставку в Черкасах, − розповідає волонтерка Гуманітарного центру, Олена Кононенко.

 

Діячі мистецтва – це сильний дипломатичний фронт. Переконаний депутат обласної ради Роман Сущенко. Саме тому потребам культури варто приділяти особливу увагу.

«Думаю, що наші танцюристи мають виступити не гірше, ніж Калуш Оркестра. Дуже символічно, що саме після нашої перемоги в Італії на Євробаченні, якраз Черкащина буде представляти мовою танцю наш регіон, − підкреслив заступник голови Черкаської обласної ради, Роман Сущенко.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x