У Черкасах зросте вартість проїзду в маршрутках

У Черкасах зросте вартість проїзду в маршрутках

Виконавчий комітет розглянув проєкт регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси». Ця процедура передує підняттю вартості проїзду у міських маршрутках. Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Як пояснила директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, на адресу виконавчого комітету надійшли заяви і розрахунки від 6 надавачів послуг (приватних перевізників) із клопотаннями щодо підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті у м. Черкаси.

«Одним з головних критеріїв, який слугував перегляду тарифу на проїзд, є те, що вартість дизельного палива із 29 грн, яка закладена у діючий тариф, піднялася до 60 грн. Попередній тариф був затверджений 9 лютого, такий скачок цін на пальне відбувся за період воєнного стану. Департамент економіки виконав коригуючий розрахунок. Із врахуванням 15% рентабельності він становить від 11,28 грн до 13,79 грн. Якщо говорити про розрахунки перевізників, то вони складають від 15 грн до 20,43 грн. Отже, на сьогодні є підстави на перегляд тарифу до розміру 13 грн», − зазначає Ірина Удод.

Після сьогоднішнього рішення виконавчого комітету протягом місяця триватиме регуляторна процедура. Потім остаточну суму тарифу має затвердити виконком.

 

Читайте нас у телеграмі – Черкаські новини#Нова Доба

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x