Зручні палати та сучасні операційні: у гінекологічному відділенні міського полового будинку завершили ремонт

Зручні палати та сучасні операційні: у гінекологічному відділенні міського полового будинку завершили ремонт

Зручні палати із душовими кімнатами, сучасні операційні та, як результат, більш якісний рівень надання медичної допомоги – у міському пологовому будинку «Центр матері та дитини» завершили ремонт гінекологічного відділення. Із умовами, в яких тепер обстежують та лікують жінок, ознайомився міський голова Анатолій Бондаренко, повідомляють у пресслужбі Черкаської міської ради.

 

– Дякую колективу цього лікувального закладу за їхню важку й невтомну працю в такий складний для нашої країни час, – сказав він. – Ми обов’язково переможемо й надалі робитимемо все можливе, аби покращувати умови для персоналу та разом із тим – підвищувати якість послуг у комунальних медичних закладах для пацієнтів. Вірю, що спільними силами нам це вдасться.

 

 

У будівлі, де з 1964 року функціонує гінекологічне відділення, дотепер не бачили масштабних ремонтів. Ще до війни, в минулому році, розпочали його переобладнання – тут проклали нову електромережу, замінили мережі водопостачання і відведення, облаштували сучасний операційний блок, післяопераційну палати й палати підвищеної комфортності для пацієнток.

 

– Для колективу пологового будинку та жінок нашого міста відкриття оновленого гінекологічного відділення – це важлива подія, особливо в теперішній, складний для країни, воєнний час, – прокоментував директор закладу Дмитро Вітренко. – Від імені всіх працівників дякую за підтримку в проведенні капітального ремонту відділення міському голові Анатолію Бондаренку й усьому депутатському корпусу. Усе в цьому відділенні зроблено за сучасними стандартами та вимогами НСЗУ.

 

 

За його словами, у гінекологічному відділенні надають спеціалізовану гінекологічну допомогу вагітним та жінкам із захворюваннями репродуктивної системи, у ньому проводиться консервативне та оперативне лікування пацієнтів, незалежно від їх місця проживання (зокрема й жінкам, які приїхали до нашого міста через війну). Тільки впродовж 2021 року у відділенні провели 1 680 оперативних втручань.

 

До слова, від початку року в нашому Центрі матері та дитини народилося 465 немовлят. Тільки за період воєнного стану – 285, 70 діток народили внутрішньо переміщені особи.

 

 

Під час візиту до пологового Анатолій Бондаренко відвідав жінок, які стали мамами в День захисту дітей, та передав їм подарунки.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x