Черкащани сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 7 млрд грн податків

Черкащани сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 7 млрд грн податків

Платники Черкаської області за січень-травень 2022 року до бюджетів усіх рівнів перерахували майже 6,9 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 594 млн грн, або на 9,5 відс. більше податків, зборів та платежів, інформують в ГУ ДПС області.

 

До державного бюджету України сплатили майже 3 млрд грн, що на 95,3 млн грн, або на 3,4  відс. більше податків, зборів та платежів порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 3,9 млрд грн, що на 499,1 млн грн, або на 14,5 відс. більше податків, зборів та платежів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також перераховані й спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже 3,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2021 року внеску перераховано на 723,7 млн грн, або на 28 відс. більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x