Черкаські спортсмени повернулися з Кубка світу із медалями

Минулими вихідними в Будапешті (Угорщина) відбувся 27-й розіграш Кубка світу з кікбоксингу WAKO. Понад 1 700 спортсменів із 39 країн світу взяли участь у цьому міжнародному турнірі. Національна збірна команда України посіла третє загальнокомандне місце. Повідомляють про це в Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Вихованці КДЮСШ «Вулкан» довели, що готові боротися на міжнародній спортивній арені, попри складний етап підготовки в умовах війни.

У складі національної збірної семеро спортсменів спортшколи «Вулкан» взяли участь в турнірі та внесли в скарбничку України медалі різного гатунку, а отже, показали відмінний результат:

Роман Щербатюк (К-1, +91кг) та Іван Ткаченко (фул-контакт, +91кг) – чемпіони, володарі Кубка світу-2022 серед дорослих;

Анна Чорнобривець (лоу-кік, -60кг) – бронзова призерка Кубка світу-2022 серед дорослих.

Найбільшою несподіванкою став напівфінальний (четвертий) поєдинок наших спортсменів у розділі лайт-контакт (-47кг) − Дениса Кравченка та Рената Яковенка , які між собою виборювали вихід до фіналу. Перемогу здобув Ренат Яковенко і став срібним призером. А Денис Кравченко посів почесне третє місце.

Софія Ноздренко − 5 місце в розділі лайт-контакт (-60кг) та поінт-файтинг (-65кг).

Павло Гречко − 5 місце в розділі лайт-контакт (-69 кг).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів Юрія Зубова та Влада Миколаєнка з успішним виступом на міжнародній арені.