Черкаські комунальники сучасним методом ліквідують тріщини в асфальті

Черкаські комунальники сучасним методом ліквідують тріщини в асфальті

Працівники КП «ЧЕЛУАШ» уперше запустили та випробували заливальник швів БПМ-500 по вул. Чіковані у Черкасах. Інформують про це в пресслужбі Черкаської міської ради.

 

Цей механізм застосовується для виконання робіт із герметизації тріщин, швів та гідроізоляції при ремонтно-будівельних роботах на дорогах із застосуванням бітумно-еластомірних герметизуючих мастик.

«Тріщини на асфальті з часом можуть зруйнувати всі шари дорожнього полотна й спровокувати виникнення серйозних дефектів у вигляді ям, котрі потребують серйозного ямкового ремонту або повної заміни дорожнього покриття.  Саме тому потрібно здійснювати санацію тріщин в асфальтобетонному покритті», –  пояснює директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

 

Санація – це сучасний метод ліквідації тріщини в асфальті, який дозволяє на 5−7 років продовжити період успішної експлуатації дорожнього покриття без дорожньо-ремонтних робіт капітального характеру. Процес санації ще називають процесом відновлення цілісності асфальтобетонного покриття.

 

Технологія санації тріщин на асфальті базується на трьох китах: механічній очистці стін тріщини, висушування її поверхні та щільного заповнення її порожнини спеціальним герметизуючим матеріалом з високим показником рівня адгезії. Санація тріщин в асфальтобетонному покритті є надійним способом з попередження його глибокої деформації.

 

Читайте нас у телеграмі – Черкаські новини#Нова Доба

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x