Найбільше в регіоні зросли ціни на овочі та фрукти

Найбільше в регіоні зросли ціни на овочі та фрукти

На Черкащині споживчі ціни у травні порівняно з квітнем зросли на 2,9%, про це повідомляють у ГУ статистики в Черкаській області.

 

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 3,1%. Найбільше (на 18,9% та 15,1%) подорожчали овочі та фрукти. На 9,6−1,5% зросли ціни на рис, рибу та продукти з риби, макаронні вироби, продукти переробки зернових, свинину, безалкогольні напої.

Водночас на 25,4% подешевшали яйця, на 3,0% і 2,0% – яловичина та цукор відповідно. Алкогольні напої та тютюнові вироби зросли в ціні на 4,1%, зокрема алкогольні напої – на 6,7%, тютюнові вироби – на 1,6%. Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1,2% відбулося за рахунок подорожчання послуг лікарень та амбулаторних послуг на 1,7%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 1,1%.

Підвищення цін на транспорт на 8,8% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 19,1%, а також проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті – на 9,3%. У сфері зв’язку ціни зросли на 0,5%, що пов’язано переважно з подорожчанням поштових послуг на 5,9%. Послуги ресторанів та готелів стали дорожчими на 2,7%.

 

Читайте нас у телеграмі – Черкаські новини#Нова Доба

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x