Понад 160 питань винесли на розгляд сесії Черкаської міської ради

Понад 160 питань винесли на розгляд сесії Черкаської міської ради

На розгляд сесії було винесено 165 питань. 15 з них – галузеві, а решта 150 – земельні проєкти рішень, які не розглядалися з часу початку в Україні повномасштабних воєнних дій, повідомляють про це в пресслужбі Черкаської міської ради.

 

Насамперед, міські обранці проголосували за підтримку низки економічних та господарських питань. Зокрема, про визначення балансоутримувачів деяких об’єктів, розроблення містобудівної документації та затвердження аналітичного звіту для внесення змін до Генерального плану міста. Ухвалили рішення про те, що довідки для населення, які раніше видавали в комітетах самоорганізації, видаватиме департамент соціальної політики.

 

Депутати прийняли рішення підтримати електронну петицію про заборону діяльності московського патріархату в Черкасах. Цим самим зобов’язали департамент архітектури розірвати договори оренди землі з московським патріархатом. Кілька питань стосувалися регламенту роботи депутатів, деяких рішень Черкаської міської ради та правової оцінки діяльності окремих чиновників.

 

Через потребу допрацювання відхилили проєкти рішень про створення об’єктів благоустрою в місті Черкаси та про найменування вулиці генерала Степаненка. Також дали відповідні доручення профільним департаментам Черкаської міської ради стосовно депутатських запитів, які стосуються благоустрою міста й необхідності посилення боротьби з амброзією.

 

Щодо найбільшої групи питань – земельних – поки що ухвалили пакетним голосуванням 72, майже половину. Це продовження оренди, надання в оренду земельних ділянок під існуючими забудовами, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою комунальним підприємствам, у тому числі, для парків, скверів і кладовища, продаж права оренди земельних ділянок, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок тощо.

Решту земельних питань, на думку депутатів, потрібно доопрацювати і повернутися до їхнього розгляду під час наступних сесій.

 

Читайте нас у телеграмі – Черкаські новини#Нова Доба

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x