«SummerChallenge» вдруге відбудеться у Черкасах

Дата: 16-05-2017, 14:23

«SummerChallenge» вдруге відбудеться у Черкасах
Торік Черкаси вразили Україну своїм унікальним проектом — фестивалем тімбілдінгу «SummerChallenge». Це перший і поки що єдиний фестиваль командотворення, який об'єднує на одному майданчику представників бізнесу, влади та активної громади заради реалізації суспільно-корисних для міста та України проектів. Другий фестиваль, який намічено на 3 червня і який відбудеться у Долині троянд, обіцяє бути не менш цікавим.

− Насправді цей фестиваль вже не черкаський, бо цього року виходить за міські межі, − коментує відома черкаська затійниця Ольга Касьянова. − У нас вже багато учасників з області та з інших міст нашої країни. А минулого року ми насправді побоювались робити ще більш масштабніший фест, ніж минув. Однак тепер, коли другий фест на носі, маємо ще більше вогню та завзяття. Ми готуємось до того, що це будуть масштабні тімбілдінгові змагання між командами черкаського бізнесу. На відміну від минулого року у нинішньому фестивалі братимуть участь ще й дитячі команди. Це буде такий собі тімбілдінг для кількох вікових категорій. До того ж у цьому році ми збільшили кількість локацій. Минулого року це були «Фестиваль вуличної їжі» та «Простір Нова», які обов’язково залишатимуться. Залишимо безумовно «Лабораторію дитячих розваг Розумаріум». Також залишиться дуже класний європейський фестивальний формат, як Територія пікнікового відпочинку. Додаємо Битву фарб (традиційне індійське свято Холі). Звісно фестивальне дійство не минеться без виступу відомих музичних гуртів. А на завершення ми залишили дуже цікаву подію, за якою можна буде спостерігати на величезному екрані. Поки що збережу інтригу — прийдете-побачите!

— Основна місія фестивалю «SummerChallenge» — ознайомити черкащан з тими цікавими соціальними ініціативами, які мають зробити наше місто кращим, — додає співорганізатор фестивалюта один із членів журі конкурсу на кращу соціальну ініціативу Даша Подолян. — Тут буде представлена певна кількість проектів, які подалися на конкурс «Черкаси — я це роблю». Кожен із авторів проектів буде тісно спілкуватись із всіма, кого вони якимось чином зацікавили та доводити те, що саме його ідея має право на реалізацію. Потім оберуть найкращий проект. Його власне визначать ті представники бізнесу, які беруть участь у спортивних змаганнях та всі ті, кому представлені проекти прийшлися до душі. Нагадаю, що переможці отримають 25 тис. грн власне на втілення свого проекту у життя.
Загалом поданих проектів було подано близько 13-ти. Як зізнається Даша Подолян, її особисто вразив проект, який ставить за мету допомагати онкохворим дітям.

Тетяна Євгеньєва

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода