Черкащанин став чемпіоном на змаганнях у Люксембурзі

Черкаський спортсмен Денис Рижий узяв участь у змаганнях чемпіонату зі спринтерської дистанції та став чемпіоном у категорії «Юніори», здобувши друге місце у загальному заліку.

Це не перші змагання спортсмена у Люксембургу, де він узяв участь та отримав найвищі нагороди, − повідомляють у відділенні Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.

Нагадаємо, що Денис Рижий розпочав свою спортивну кар’єру з відділення «триатлон» КДЮСШ №2 ЧМР, куди прийшов займатись у 10-річному віці. Разом зі своєю тренеркою Оленою Серветник за майже 8 років вони здобули численні перемоги на змаганнях різного рівня. Як провідний спортсмен, Денис отримував стипендію Черкаської міської ради та міського голови. Із 2020 року хлопець тренується у Школі вищої спортивної майстерності.