Черкаські танцівники вибороли перемогу на престижних змаганнях

Дата: 29-05-2017, 10:32

Черкаські танцівники вибороли перемогу на престижних змаганнях
Наприкінці травня у польському місті Єленя Гура відбувся 44 Міжнародний фестиваль з сучасної хореографії SILESIAN DANCE FESTIVAL під патронатом Міністерства культури Польщі, в якому взяли участь вихованці колективу сучасної хореографії «Вікторія». Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Майже 1000 учасників мали змогу продемонструвати свій талант та здібності, поборотися за головний приз фестивалю − ГРАН-ПРІ. Вихованці основного складу Народного художнього колективу сучасного танцю «Вікторія» гідно показали себе на цьому фестивалі у сольних, дуетних та командних виступах. П`ятдесят три хореографічні композиції було запропоновано на розгляд та оцінку зіркового журі, у складі якого були представники Польщі, України та Словенії. Танцювальний колектив «Вікторія» з хореографічними композиціями «Ретро-фанк», «Клітка», «Бути першим», «Кольори» посів перші місця. Яскраві, динамічні, стрімкі – неодноразово зал аплодував нашим юним артистам.

Мер польського міста Єленя Гура вручив вихованцям Народного художнього колективу сучасної хореографії «Вікторія» та керівнику колективу Сухенко Вікторії головний приз найкращому колективу − ГРАН-ПРІ − Кубок міського голови, 25 золотих, 13 срібних, 10 бронзових медалей, здобутих у напруженій боротьбі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода