Путін! Чи можна бути трішки вагітною?

Назар Обідзінський,
Дата: 13-03-2014, 09:32

Прийшов імператором – піде царьком?..
Президент Росії Володимир Путін заявив народному депутату України, колишньому керівнику Меджлісу кримських татар Мустафі Джемільову, що Україна вийшла з СРСР не зовсім законно. Це як – трішки незаконно? А Росія, значить, трохи законно? От тут, друзі, я хтів спочатку призадуматись... А згодом сам собі посміхнувся: відтепер мені по-перше, зовсім непотрібна фахова діагностика знаних академіків та професорів стосовно психічного стану пацієнта, по-друге, корисно бути людиною начитаною, адже про те, чи можна бути трошки вагітною, світова література вже давно розповіла людству.

Ну, й нарешті: кремлівський карлик вирішив, що саме він теперечки є вершителем доль "рєспублік свабодних, каторих сплатіла вєлікая русь"??? А чи не забагато він узяв на себе? Вже вважає себе "втарим послє Бога"?

Ой, не знаю. Невже після того, як він показав себе в усій красі не лише перед Україною, а перед цілим світом, він зробив добро для свого Царства Московського? Не думаю. А думаю й з кожним днем, з кожною годиною все більше упевнююся, що якраз із цих днів і розпочинається ера краху імперії. І закінчиться ця імперія хіба що саме царством. Не думаю, що великим за протяжністю кордонів...

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода