Наймолодший дзюдоїст Черкаського району здобув перемогу на турнірі в Одесі

Днями в Одесі пройшов XV відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «Кодокан», який традиційно до Дня захисту дітей збирає юних дзюдоїстів з усієї країни. Близько 500 учасників боролись за медалі в цілому ряді вагових та вікових категорій. У змаганнях також взяли участь спортсмени з Росії, Білорусі та Молдови. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській РДА.

Черкаську районну ДЮСШ «Мрія» представляли юні спортсмени сіл Сагунівка та Худяки. Наймолодший дзюдоїст 2011 р.н. Михайлик Даниїл у ваговій категорії 18 кг здобув перемогу, а Пустовалов Всеволод у ваговій категорії +46 кг став срібним призером.
Зразу після «Кодокану» в Одесі пройшов відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат «Європа». Організатори присвятили турнір пам’яті воїнів Небесної Сотні. На ці змагання приїхали близько 1000 учасників, та розіграли 200 комплектів нагород. Досвідчений вихованець ДЮСШ «Мрія» Мамедов Едуард на одеському татамі завоював третє місце у ваговій категорії 25 кг.