Діти з Лисичанська приїхали відпочивати на Черкащину

Дата: 13-06-2017, 15:04

Діти з Лисичанська приїхали відпочивати на Черкащину
На Черкащину вже вдруге завітали учні загальноосвітньої школи № 24 Лисичанська Луганської області. Поїздка відбувається за сприяння управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, якою налагоджено партнерські відносини з управлінням освіти і науки Луганщини. Зустрічали гостей зі Сходу України «хлібом-сіллю» в Черкаській загальноосвітній санаторній школі-інтернат. Від управління освіти і науки облдержадміністрації делегацію привітала заступник начальника управління Оксана Сімушіна. Тут для мандрівників створено всі належні умови для відпочинку після змістовної програми екскурсійних поїздок Черкащиною. Про це «Нова Доба» дізналася в Управлінні освіти і науки ЧОДА.

33 учні середньої та старшої ланок Лисичанської школи у рамках програми візиту відвідають Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького, здійснять прогулянкову поїздку на катері по Дніпру, оглянуть визначні місця Черкас. Також на них чекає подорож Чигиринщиною, де вони зможуть проникнутися нескореним духом козацької звитяги та відваги борців за волю українського народу: діти піднімуться на Замковову гору, відвідають музей Богдана Хмельницького, побувають на малій батьківщині Богдана Хмельницького в Суботові. Дорогою до Канева учні побувають в Мошнівській Свято-Преображенській церкві та музеї Т.Г. Шевченка. У Каневі діти з Луганщини відвідають Свято-Успенський собор, ГЕС, вшанують пам’ять Великого Генія на території Шевченківського Національного Заповідника.

Нагадаємо, що 31 жовтня 2014 року відбулося відкриття цієї школи після реставрації від руйнувань, яких зазнав навчальний заклад під час ворожого обстрілу. До відновлення школи долучилися небайдужі підприємці Черкащини разом з головою облдержадміністрації Юрієм Ткаченком.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода