Уманські діти оздоровилися у Литві

Дата: 26-06-2017, 15:48

Уманські діти оздоровилися у Литві
12 дітей пільгових категорій, в тому числі учасників АТО з двома супроводжуючими на запрошення мера самоуправління міста-побратима Радвілішкіс з 10 по 19 червня спільно з литовськими школярами оздоровлювались в літньому таборі «Supermen 2017», що організовує школа ім. Гражини міста Радвілішкіс. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби уманського міськвиконкому.

23 червня міський голова Олександр Цебрій запросив уманських дітей на зустріч, аби дізнатися деталі їх перебування у братній країні.

Всі діти вперше поїхали за кордон і враження від знайомства з братнім народом Литви залишаться на все життя.

Програма перебування була надзвичайно різноманітна та цікава. Школярі відвідали сейм Литовської республіки, Бурбішський маєток, розташований неподалік озера Рубікяй, музей янтарю. Особливо запам’яталась подорож до Балтійського моря до курортного міста Паланга.

Перебуваючи на базі туризму і спорту «Наполеонас», що поблизу міста Шауляй, діти з України на рівні з дітьми з Литви брали участь в різноманітних заходах, змаганнях, інтелектуальних іграх, під час яких ознайомились із культурою Литви, ви¬пробовували себе в навичках володіння англійською мовою, спорті та мистецтві.

«Дуже приємно, що поруч із пришкільними таборами відпочинку наші діти мають можливість оздоровлюватись і за кордоном. Щиро вдячний меру міста Радвілішкіс за організоване змістовне дозвілля наших школярів», – сказав міський голова Олександр Цебрій.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода