Григорій Вовчинський здобув третю медаль чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону

Черкащанина Григорія Вовчинського не зупинити на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону. У його активі вже три нагороди: «бронза» та «срібло» змагань, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОВА.

Чемпіонат світу-2023 із парабіатлону та лижних перегонів добіг екватору змагань у шведському м. Естерсунд. Учора у складі нашої країни Григорій Вовчинський, який родом із села Білоусівки Драбівського району,  знову вийшов на трасу змагань. Спортсмени змагалися на середній дистанції 10 кілометрів.

Григорій виборював медаль у класі стоячи. Лижник здобув срібну медаль чемпіонату світу.

Нагадаємо, ще вже третя нагорода спортсмена.