Черкаська фехтувальниця – із нагородою Кубка світу

Уперше в кар’єрі фехтувальниця з Черкащини здобула нагороду Кубка світу. Про це інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОВА.

Кубок світу з фехтування на шаблях серед жінок відбувся з 17 до 19 березня у бельгійському Сінт-Нікласі. За нагороди змагались найсильніші спортсмени в цьому виді спорту.

Черкаську область у складі збірної України представляла Валерія Гнідашева. Дівчина змагалась у командній першості.

Валерія у складі команди разом із Ольгою Харлан, Аліною Комащук та Оленою Кравацькою завоювали третє місце, перемігши чинних чемпіонок світу, команду Угорщини, з рахунком 45:41.

Відзначимо, що це перша командна нагорода українських шаблісток у Кубку світу з листопада 2019 року. А також Валерія здобула свою дебютну нагороду на рівні Кубку світу в кар’єрі.